Hakkımda

İlk olarak 97 yılında Isparta’da doğdum. İlk ve ortaöğretimi mi mahalle okulunda tamamladım. Liseyi ise Merkez Anadolu Lisesinde tamamladım. Şimdi ise Süleyman Demirel Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği 1.Sınıf öğrencisiyim.

İlk web işleriyle uğraştığım zamanı hatırlamıyordum düne kadar çünkü fazla küçüktüm ve çok meraklıydım. Dün bulduğum web sitesine göre ilk web site (tabi web sitesi denilebilirse) 5.sınıfta yapmışım.

Bkz:  Öğretmenler – 5/A

Renk uyumu vs yok ne bulduysam koymuşum fotoğrafları atmışım falan.

 

 

 

Junior eftal O zamanlar nasıl bir ruh halindeydim bilmiyorum. Bu fotoğrafta ben 4.sınıfa giderken yani o içler acısı ilk web deneyimimden bir yıl kadar önce.  Her neyse o zamanlar ufak tefek uğraşmışım tabii. Fakat SBS sınavı vardı 6,7 ve 8.sınıflarda pekte uğraşmadım açıkçası ki Allahtan uğraşmamışım diyorum şimdi.

2010’dan beri profesyonel olarak web işleriyle uğraşıyorum. Bir çok projede yer aldım bir çok arkadaşım oldu ve hala var tabii.

2011 sonlarında internet dersleri çekmeye başladım başlıca eski prototürk ve sonradan öğretiyor olmak üzere. Youtube adresimden derslerime ulaşılabilir.

 

 

Ayrıca 2009’dan beri amatör olarak müzikle ilgileniyorum. Ufak çaplı da olsa grubumuz var.

 

Müzik

2015 Gençlik Merkezi Müzik yarışmasında il birincisi olduk;

Grup Keyfi

bizim okulumuzdaki iki grup Grup Keyfi ve Grup Metronom

 

Web ortamında yapabildiklerim, uğraştıklarım:

PHP
90%
HTML5
85%
CSS3
85%
jQuery
90%
Javascript
80%
Java
15%

 

Bir Cevap Yazın