Etiket arşivi: e-yurtseven

PHP ile Haber Scripti Yazmak

Öncelikle eski haber scriptlerinden başlayacağım bir şeyler yazmaya bundan önce 2 kez haber scripti projesi çekmeye başladım ve ilk çektiğim öğretiyor’daydı diğer çektiğimi blogumda yayımlıyordum fakat sınav girdi saçma sapan şeyler oldu ve devam edemedim.

Şimdi diyorum ki baştan sağlam bir şekilde yazalım hash ler cache’lerle profesyonel anlamda kullanılabilecek bir haber scripti yazarak hem size hem de bana yarayacak hepimizin kullanabileceği bir script olsun.

İlk olarak profesyonel bir tema kullanalım bunun için varsa ücretsiz olarak bildiğiniz temalar onları aşağıda linkleyip paylaşırsanız sevinirim.

İkinci bir olay dosyalar benim eski yazdığım scriptte dosyaları siteye yükledim nasıl olsa kapatmam diye fakat sınav olduğundan ilgilenmedim ve kapandı. Şimdi ise garantiye alıp dosyaları Yandex.Disk ve Gitghub hesabıma yükleyeceğim. Bu sayede her dersin sonunda da dosyaları indirebileceğiz.

Şimdi önemli olan tema tema örneklerini gönderin beraber beğendiğimizi seçip o temayla başlayalım başladığımızda ilk ders sistemi nasıl yazacağımız olacak buna da hep beraber karar verip projeye başlayabiliriz 🙂